Haber

Antalya’da Narkotik Operasyonunda Büyük Miktarda Uyuşturucu Ele Geçirildi

Antalya’da narkotik dedektör köpeği Çaki ile yürütülen uyuşturucu operasyonunda Alanya’da 9 kilo 110 gram kokain, bir ölçek esrar, 131 bin adet sentetik ilaç hapı ve bir ölçek metamfetamin ele geçirildi.

Uyuşturucu maddenin kaynağının kurutulması, ticaretinin ve kullanımının önlenmesi amacıyla uyuşturucu madde ticareti yapan kişi ve grupların uyuşturucu madde nakliyatı yoluyla yakalanması amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince yürütülen faaliyetler hız kesmeden devam etmektedir. aşağı. Alanya ilçesinde durdurulan araçta yapılan aramada; 131 bin adet sentetik ilaç hapı ve bir ölçü metamfetamin ele geçirildi.

İl merkezinde yürütülen operasyonlarda narkotik dedektör köpeği Çaki ile yapılan aramada 9 kilo 110 gram kokain, bir ölçek esrar, 4 tabanca, 4 şarjör, 45 dolu kovan, yüklü miktarda para, bir toplam 131 bin uyuşturucu hap ve 9 kilo 200 gram. narkotik madde ele geçirildi.

Uyuşturucu kaçakçılığı yapan kişi ve kuruluşlara yönelik yürütülen çalışmaların birebir tespitle kesintisiz devam edeceği bildirildi. – ANTALYA

lacin-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu