Yaşam

“Asgari ücret sevdalısı benimle yaşayamaz” sözüne tepki toplayan Selen Görgüzel özür diledi

Geçtiğimiz aylarda yönetmen Hamdi Alkan’dan tek celsede boşanan Selen Görgüzel, yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Cildine yaptığı işlemlerle adından sıkça söz ettiren Görgüzel, geçtiğimiz günlerde minimum fiyatla ilgili bir çıkış yapmıştı. Sözleri tepki toplayan ünlü isim özür diledi.

SÖZLERİ TEPKİ OLUŞTURUYOR

Zaman zaman yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Selen Görgüzel, önceki gün “Asgari ücretle çalışan biriyle sevgili olur muydunuz?” O da “Benimle yaşayamaz. Külliyeye girer. Erkeksi duyguları küser. Onu iyi bir yere götürmek ister ama götüremezse gururu kırılır. Yapmak ister.” kendi başına bir şeye üzülemez, bu yüzden davul bile onun karşılığıdır.” Verdiği cevapla kısa sürede gündem olan müzisyene tepki yağdı.

o özür diledi

Eleştirilerin ardından Instagram hesabından açıklama yapan Selen Görgüzel, “Hayatını asgari ücretle sürdürmeye çalışan tüm emekçi kardeşlerimden, büyüklerimden, dostlarımdan ve meslektaşlarımdan özür dilerim. Maalesef yanlış anlaşıldım.” .Açıklamalarım asla sizi rencide etmek amacında değildir,aksine yaşam koşullarının ne kadar kötü olduğu ile ilgili değildir.Bir sorun olduğunu vurgulamak amacı ile yapılmış bir açıklamadır.Yanında olacak kişiyi kastetmiştim. Bu şartlar altında ben emeğime üzülebilir ve üzülebilirken, çıkar grubu olan insanlar bile harcamalar, yatırımlar, mesleğimiz gereği içinde bulunduğumuz ortamlar konusunda sıkıntı yaşıyor olabilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu