Teknoloji

Google One 100 Milyon Aboneyi Aştı

Google One için yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamalarda bulut depolama abonelik hizmetinin 100 milyon aboneyi aştığı belirtildi.

Google’ın bulut depolama abonelik hizmeti, Google One adını aldıktan sonra daha kapsamlı bir biçimde hizmet vermeye başladı. CEO Sundar Pichai’nin yeni sistemle ilgili yaptığı açıklamalarda 100 milyon aboneye ulaşıldığı açıklandı. Üstelik bunlar şirket için sadece başlangıç. Çünkü Google One uygulaması, yapay zekayla desteklenen yeni premium planıyla daha fazla aboneye ulaşmayı hedefliyor.

Google One 100 Milyon Aboneyi Aştı

Google One Neler Sunuyor?

Google One, kullanıcılara 15 GB’lık ücretsiz depolama alanı sunuyor. Ancak 15 GB yeterli değilse kullanıcıların ücretli seçeneklere geçmesi gerekiyor. Uygulamanın 3 farklı fiyatlı planı bulunuyor: 100 GB Temel Plan, 2 TB Premium Plan ve Yapay Zeka Destekli yeni 2 TB plan. Yapay zeka desteği şüphesiz Google Gemini’den gelecek. Yeni abonelik planı artık kullanıcıların kullanımına sunuldu. Kısa süre içerisinde tüm kullanıcıların yapay zeka destekli AI Premium planını kullanabilmesi hedefleniyor. Yapay zekanın yardımıyla Gmail’de taslak oluşturma, Slaytlar’da içerik düzenleme, E-Tablolarda bilgi görselleştirme gibi işlemler mümkün olacak.

Tüm bunlar Google One’ın geleceğine dair umut veriyor. Pichai, yapay zeka özellikleri eklemenin değerine vurgu yaparak açıklamalarına devam ederken, hizmetin büyüme noktasında yapay zekanın her zaman büyük destek sağlayacağını belirtti.

haber-ortakoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu