Haber

Konteyner şehir için raketler vuruldu

Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü’nün ‘Çalkalanan konteyner için raketler çarpacak’ temasıyla hazırladığı Kaleiçi Tenis Turnuvası, Konyaaltı Belediyesi ev sahipliğinde HayatPark’ta gerçekleştirildi. Turnuvadan elde edilen gelir, deprem bölgesinde kurulan konteyner kent hesabına aktarıldı.

Konyaaltı Belediyesi çok anlamlı spor düzenlemeye ev sahipliği yaptı. Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü tarafından düzenlenen ve tüm geliri tremor bölgesine gönderilen turnuva, 18 Mayıs Perşembe günü HayatPark’ta düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 29 Nisan’da başlayan turnuva, 14 diğer kategoride 440 sporcunun katılımı. “Deprem konteynırı için raketler çarpacak” temasıyla başlayan turnuvada, katılımcıların bağışlarıyla 1 konteynerin bedeli, konteyner kentte yerini almak üzere Rotary 2430 bölgesi tarafından bölge hesabına aktarıldı. deprem bölgesi.

“Her yardım çok önemli”

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, böylesine anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Depremin olduğu ilk günden bu yana günlerdir o bölgede bulunan biri olarak bölgeye yapılacak her türlü yardımın çok değerli olduğunu düşünüyorum. .ve hiçbir şekilde her vatandaşın en az bir konteynere ihtiyacı olduğunun altını çizdik ve Konyaaltı Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.İçinde yaşadığımız bu spor organizasyonunun da böyle bir amaca hizmet etmesi ve bölgeye 1 konteyner göndermesi çok değerli. . Elimizden geldiğince bu ve benzeri etkinliklere destek olmak. Devam edeceğiz. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi. – ANTALYA

konak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu