Haber

MHP Trabzon adayından Sinan Ateş yorumu: İki bebeği var, susuyoruz

MHP Trabzon Milletvekili Adayı Bekir Sıtkı Tarım, Ankara’da suikast sonucu öldürülen Ülkü Ocakları eski Başkanı Sinan Ateş hakkında konuştu.

61Saat.com’a açıklamalarda bulunan Tarım, Sinan Ateş’in öldürülmesinin seçimlerde oy kaybetmelerine neden olmayacağını savunarak, konuyla ilgili şunları söyledi: “Milli hareket içinde olan insanlar bir hamle yapınca biz bir hamle yaparız. Cumhurbaşkanımız tarafından piyasaya sunulan ‘Devlet Bahçeli burada. O yaptıysa doğruyu yapmış’ anlayışına herkes gelmelidir.

Sinan Ateş konusuna fazla değinmeden geçeceğim. Keşke Sinan Ateş’e sahip çıksaydık. Burada söylenmesi gerekenleri söylemek istemiyorum. İddia edildi, söylenecekleri herkes gördü. Sinan Ateş’in milliyetçi hareketin içinde olduğu dönemde ve samimi olduğu zamanlarda genel başkanımızın kendisine gösterdiği sadakat yemini var. Ama bundan sonraki süreçte ne yaptığını, kiminle olduğunu bildiği için başkanımız frene bastı. İki bebeği ve eşi var, başkanımızın nezaketinden dolayı küsmesinler diye vermiş olduğu bir mücadele var. Başkanım gerekirse ‘konuşacağım’ derse konuşacak çok şeyi var.

15 Temmuz’da her yerde operasyonlar düzenlendi. AK Parti, CHP, Güzel Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne de operasyon düzenlendi…” (HABER MERKEZİ)

habersarkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu