Yaşam

Yalıçapkını Oyuncuları Afra Saracoğlu ve Mert Ramazan Demir’in Sarmaş Dolaşım Koşulları ‘Artık Yok’ Dedirtti

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan isimleri soracak olursak çoğumuzun cevabı Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ve Mert Ramazan Demir olacaktır. Saraçoğlu ve Yazıcıoğlu’nun uzun süredir devam eden ilişkisinin sona ermesinin nedeni ise bağda üçüncü isimlerin yer aldığı tezleriydi. Sevgili çift geçtiğimiz günlerde ayrılık iddialarını doğrulamıştı. Yalıçapkını dizisinin başrolleri Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in sokakta dolaşması herkesi şok etti.

Detayları görelim…

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu 2018 yılından beri aşk yaşıyorlar. Bu iki oyuncunun isimlerini özellikle son dönemde duymaya başladık değil mi?

Eminiz ki bir çoğunuz bunun sebebini biliyordur, bilmeyenler için kısaca özet geçelim.

Uzun süredir ilişkilerine kara bulutlar bindiği düşünülen Saraçoğlu ve Yazıcıoğlu çiftiyle ilgili ayrılık tartışmaları, çiftin sevgililerini oldukça üzdü.

Saraçoğlu’nun Yalıçapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile samimi ilişkisinin Mert Yazıcıoğlu’nu oldukça rahatsız ettiği söylendi. Yani iddiaya göre Mert, sevgilisi Afra’yı Mert Ramazan Demir’den kıskandı!

Tüm bu olayların son damlasının, güzel oyuncu doğum gününü kutlarken pastasını üflerken Mert Ramazan Demir’in sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yanındayken elini tutma girişimi olduğu sanıldı.

Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile haklarındaki ayrılık tezlerini doğrulayan paylaşım yaptı. Instagram’dan açıklama yapan genç oyuncu, ilişkilerinin bitmesine rağmen arkadaşlıklarının devam ettiğini ancak ‘3. Şahıs, iddiaların doğru olmadığının altını çizdi.

Ayrılıklarını sosyal medyadan duyurmalarına rağmen hala aynı evde kalmaları, oyuncuların hayranlarına ‘Acaba barıştılar mı?’ düşünmeye başlıyordu.

Hemen her hafta reyting rekorları kıran Yalıçapkını dizisinde hayat verdikleri Ferit ve Seyran karakterleriyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, kimileri tarafından birbirine benzetildi.

Oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile kısa bir süre önce ilişkisini bitiren Saraçoğlu, sevgilisiyle samimi bir şekilde görüntülenmesiyle gündeme bomba gibi düştü.

Doğal olarak Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem programının konusu hepimize ‘yok artık’ dedirtti.

Olmaz’ın aktardığı habere göre söylemezsem; Oyuncu ikilisinin yanı sıra Kingfisher dizisinin yapımcılarının da yanlarında olduğu söylendi.

Arto, Afra Saraçoğlu’ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu hakkında “Mert şu an Hafsa ile gezmiyor mu? Daha güzel bir kız bulmuş ki o. Bizimkinde (Afra Saracoğlu), kalın Naci ile”‘” sözleri (Mert Ramazan Demir) gündem oldu.

‘Seyran ve Ferit’in aşkı gerçek mi?’ Düşündüren bu görüntüler, Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in aşk dedikodularını yeniden alevlendirdi.

Sizce Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi yoksa birbirlerine yakışıyorlar mı?

Bu konudaki niyetinizi de çok merak ediyoruz. Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu