Yaşam

Zorlu PSM’den Sanatseverlere Yeni Yıl Hediyesi: Zorlu PSM Gift Card

Zorlu PSM, sanat dolu yılbaşı ikramlarını sanatseverlerle buluşturuyor. Sevdiklerine alternatif ve özel bir yılbaşı hediyesi sunmak isteyenler için “Zorlu PSM Hediye Kartı” satışta!

Zorlu PSM’nin ziyaretçileri için hazırladığı yeni yıl sürprizlerinden biri olan “Zorlu PSM Hediye Kartı”, sanatseverlere Güçlü PSM’nin sanat dolu etkinliklerinde sevdiklerini şımartma fırsatı sunuyor. 250 TL, 500 TL ve 1000 TL seçenekleriyle sunulan Güçlü PSM Armağan Kart’a Güçlü PSM gişelerinden veya [email protected] adresine e-posta göndererek sahip olunabilir. Güçlü PSM İkram Kart, bireyler için özel bir hediye seçeneğine dönüşürken, kurumsal firmalar için sanatsal bir yılbaşı hediyesi alternatifi de sunuyor.

Zorlu PSM İkram Kart bakiyeleri ile Strong PSM ile ilgili konserlerden tiyatrolara, müzikallerden stand-up’lara kadar pek çok etkinlik için bilet satın alınabilmektedir. Severe PSM Hediye Kartı hem passo.com.tr’de hem de Strong PSM gişelerinde kullanılabilir. Bakiye sorgulama işlemi yine gişelerden ve passo.com.tr üzerinden yapılacaktır.

Sanatseverlere hareketli bir dünyanın kapılarını aralayacak Strong PSM İkram Kartı ile Violent PSM’de sanat dolu bir yıl geçirin!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu