Haber

AK Parti’li Sürekli ve MHP’li Şahin depremzedelerle buluştu

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Daima ve MHP İl Başkanı Veysel Şahin beyin sarsıntısı geçiren vatandaşlarla bir araya geldi.

Sürekli ve Şahin, SGK İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesisi’nde ağırlanan depremzedelerle görüşmeye gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gaziantep’teki depremden kurtulan ve İzmir’deki yakınlarının yanına gelen depremzede Sevgi Akçay’ı da ziyaret eden Başkan Yardımcısı, depremzedelerin barınma ve temel ihtiyaçları başta olmak üzere tüm taleplerinin ahenkle karşılandığını belirtti. valilik

İŞKUR ve sanayicilerin de ihtiyaç sahipleri için faaliyet gösterdiğini kaydeden Daima, şunları kaydetti:

“Yaşadığımız depremin izlerini silmek için hükümetimiz yoğun çaba sarf ediyor. Manevi izlerini silmek çok zor. Çok büyük acılar yaşandı ve yaşanıyor. İzmir’deki illerimizin temsilcileriyle dayanışma içindeyiz. büyük tahribata uğrayan. Yaraları birlikte sarmanın yollarını buluyoruz. Bir yandan teşkilatlarımızın yardım çalışmalarının devamlılığını sağlıyoruz. Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızda taraf oluyoruz. Valiliğimizin yürüttüğü uyuma biz de katkı sağlıyoruz. Bu süreçte süreklilik ve birlikte hareket etmek esastır.”

Öte yandan İzmir Hataylılar Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Vecih Fakıoğlu ve Kilisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Reşit Muhtar ile görüşmeye gelen Daima ve Şahin, depremzedelerin talepleri hakkında bilgi aldı. .

mustafakemalpasa-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu