Yaşam

Çok Güzel Hareketler 2 YENİ BÖLÜM (BÖLÜM 152) ne zaman, fragmanı yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Çok Güzel Hareketler 2 her Pazar STAR TV’de izleyiciyle buluşuyor. Çok Güzel Hareketler 2 BÖLÜM 152 2. Fragmanı yayınlandı! Tamam Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölüm (BÖLÜM 152) ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 YENİ BÖLÜM (BÖLÜM 152) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Sevilen dizi Çok Hoş Hareketler 2 her pazar STAR TV’de izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Çok Güzel Hareketler 2 bu akşam (24 Ekim) saat 20.00’de STAR TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için YouTube Çok Güzel Hareketler 2 Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM VAR MI?

STAR TV’nin sevilen dizisi ‘Çok Güzel Hareketler 2’ her Pazar akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Çok Güzel Hareketler 2” bu akşam 24 Ekim saat 20.00’de STAR TV’de izleyicisiyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 OYUNCULAR KİMLER?

Arif Güloğlu

Atakan Çelik

Ayşegül Yılmaz

Birsel Kılınçcı

Cemile Canyurt

Cenan Adıgüzel

Ebru Yücel

Emre Aslan

Emin Oğuz Çelebi

Engin Demircioğlu

Ezgi Özyürekoğlu Saka

Hacı Ahmet Ak

Hilmi Deler

Ömer Faruk Çavuş

Safa Sarı

Tuğba Yılmaz

Yasin Çam

Yeşim Dursun

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu