Haber

Cübbeli Ahmet Hoca’dan CHP tabanını kızdıracak sözler: Sağcılarımız CHP’yi yine batırdı, 2 puanları yoktu, 34 milletvekili aldılar

14 Mayıs seçimlerinde ittifak protokolü kapsamında CHP listelerinden DEVA Partisi’nden 25, Saadet Partisi’nden 24, Gelecek Partisi’nden 19, Demokrat Parti’den 3 ve GÜZEL Partisi’nden 5 kişi seçime katıldı.

34 İSİM AVUKAT SEÇİLDİ

CHP listelerinden aday gösterilen 25 DEVA Partisi üyesinden 14’ü, 19 Gelecek Partisi üyesinden 10’u ve 24 Saadet Partisi üyesinden 10’u TBMM’ye girdi.

CUBBELİ AHMET’TEN ÇOK KONUŞAN BİR AÇIKLAMA

Seçimde özellikle DEVA, Gelecek ve Saadet Partisi’nin CHP logosuyla 34 milletvekilini seçimden çekmesi gündem oluştururken, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de sohbet toplantısında bu konuya değindi.

“SOLLARA TAVSİYE EDERİM, ANLAŞIN”

Cübbeli Ahmet, “Sağcılarımız yine CHP’ye kafa tuttular. 2 puanları yoktu, CHP’den 34 milletvekili aldılar. Allah Allah… Bu sağcılar solcuları sürekli dolandırıyorlar. Solculara aklını başına topla. Nasılsınız solcular, sağcılara aldanmayın” Sağcılar işi batırma huyu edinmişler. Buna dikkat edin. Bu solcular ne zaman akıllanacak?” dedi.

haber-sindirgi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu