Haber

İngiltere – Fransa çeyrek finalde

Fransa Milli Takımı Teknik Direktörü Didier Deschamps, strese girmeden ve baskı altında oynamadan yarı finale yükselmek istediklerini söyledi.

Deschamps, 2022 Dünya Kupası çeyrek finalinde İngiltere ile oynayacağı maç öncesi FIFA Medya Merkezi’nde basın toplantısı düzenledi.

İngiltere’nin ne yapacağını bilen bir grup olduğunu ifade eden Deschapms, “Her maça en iyi şekilde odaklanmamız gerekiyor. Strese girip kendimizi baskı altına almanın bir anlamı yok. Amacımız yarı yarıya çıkmak. finaller.” söz konusu.

Turnuvada şu ana kadar 5 gol atan Kylian Mbappe hakkında soru sorulduğunda deneyimli teknik direktör, “İngiltere, Kylian için hazırlanacak ama o fark yaratacak konumda” dedi. cevabı verdi.

“Tempo, oyunun anahtarlarından biridir. Hızlı olduğunuzda, rakibin organize olmak için daha az zamanı olur. Gol atmak için hızdan fazlası gerekir. İngiltere bu arenada güçlü ve kontra ataklarda çok gol attı. ayrıca teknik beceri, gol atma kapasitesi ve hareketsiz duruş.” Ayrıca toplarda tehlikeli olmaları gibi birçok nitelikleri de var.” dedi.

Basın toplantısına katılan kaleci Hugo Lloris de Tottenham’ın takım arkadaşı Harry Kane ile güçlü bir bağı olduğunu belirterek, “9 yıldır birlikte oynuyoruz ve birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Söyleyecek sadece olumlu şeylerim var. hem kulübü hem de İngiltere için çok önemli bir oyuncu.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu