Ekonomi

Ionix Technology lojistik şirketini satın alarak genişliyor

DALIAN, Çin – Ionix Technology Inc (OTC:IINX), lojistik alanında değerli bir kuruluş olan Dalian Huagang Logistics Park Co, Ltd.’nin bir yan kuruluşudur. Şirketi satın alarak ticari faaliyetlerini genişletme yolunda değerli bir adım attı. Bugün açıklanan nihai anlaşma, Ionix’e Dalian Huagang ve bağlı kuruluşu Dalian Huagang Sınır Ötesi E-Ticaret Ticaret Ltd. Şti.’yi sağlıyor. Size bunun üzerinde tam kontrol sağlıyor.

Dalian Huagang Lojistik Parkı 23.000 metrekarelik bir alana yayılıyor ve soğuk zincir depolama, lojistik operasyonlar, ofis alanı, çalışanların konaklaması ve çevrimiçi yayınlama olanaklarına yönelik tesisler içeriyor. IINX’in ana hissedarı Liu Yubao’nun kişisel yatırımı olan parkın ilk inşaatı için 2 milyon ABD doları yatırım yapıldı. Özel soğutma ekipmanlarının kurulumu için 1,65 milyon ABD doları daha tahsis edilmiş olup, deneme işletmesinin Haziran 2024’te başlaması planlanmaktadır.

Lojistik parkın soğuk hava deposu ve online satış kanallarının faaliyete geçmesiyle sırasıyla 6,85 milyon ABD Doları ve 13,7 milyon ABD Doları tutarında önemli bir yıllık gelir elde etmesi bekleniyor. Bu rakamların Ionix Technology’ye yıllık yaklaşık 7,8 milyon dolar net kâr sağlaması bekleniyor.

Dalian Huagang’ın yasal temsilcisi ve genel müdürü olarak görev yapan Liu Yubao, tamamen kendisi tarafından finanse edilen ve geliştirilen bu işletmenin gelişiminde etkili oldu. IINX CEO’su Li Cheng, satın almanın şirketin büyüme gidişatını olumlu yönde etkileyeceğine inandığını ifade etti.

Ionix Technology’nin bu stratejik hamlesi bir basın bültenine dayanıyor ve Dalian Huagang’ın yerleşik altyapısından ve potansiyel gelir akışlarından yararlanarak şirketin lojistik segmentindeki varlığını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

lice-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu