Ekonomi

Trakya DTİM’den danışmanlık hizmeti

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Trakya Dış Ticaret İstihbarat Merkezi (DTİM), Odaları aracılığıyla firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Trakya Kalkınma Ajansı Edirne Yatırım Üs Ofisi Uzmanı, Kırklareli Yatırım Üs Ofisi Uzmanı, Tekirdağ Yatırım Üs Ofisi Uzmanı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Dış Ticaret Uzmanı, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Dış Ticaret Uzmanı, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Dış Ticaret Uzmanı . , Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Dış Ticaret Uzmanları ve ABİGEM uzmanları.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Dış Ticaret Uzmanı Begüm Arslan, Trakya Dış Ticaret İstihbarat Merkezi’nin (DTİM) verdiği hizmetlerle ilgili şunları söyledi:

“Trakya Dış Ticaret İstihbarat Merkezi, Trakya Bölgesi’ndeki imalatçı firmalarımızın ihracat kapasitelerini geliştirmek amacıyla Trakya Kalkınma Ajansı ve Odalarımız işbirliği ile hayata geçirilen bir platformdur. Bu platformda, daha önce hiç ihracat yapmamış, ancak yapma potansiyeli ve isteği olan, ihracata yeni başlamış, pazarını genişletmek ve kapasitesini artırmak isteyen, ihracat faaliyetleri hız kazanmış firmalara Odalar tarafından Danışmanlık Hizmetleri sunulmaktadır. kesintiye uğradı

haber-ferizli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu