Haber

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım: Malatya’yı kâr için değil hizmet için yöneteceğiz

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Malatya’da çok ciddi bir sorun var, Malatya’yı geçim kaynağı olarak görüyorlar. Biz Malatya’ya kâr değil hizmet etme tasavvurunda bulunduk.”

Sanayi Sitesindeki esnafı ziyaret eden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Malatya’mızın kanayan yaralarından biri de küçük sanayi sitemizdir. Keresteciler sitesinde esnafımız çamurda çalışmaya devam ediyor. Seçimi kazanırsak Malatya çamurdan kurtulacak. Esnafımızı dinlemeye, ziyaret etmeye devam edeceğiz. “Devam edeceğiz. Daha iyi bir Malatya ve ahlaklı bir belediyecilik için Yeniden Refah Partisi’ni çağırıyoruz” dedi.

Bilal Yıldırım, “Malatya’yı sağduyu ve insan odaklı bir yaklaşımla yöneteceğiz. Memurlar değil, mekanın gerçek sahipleri ne derse Malatya halkı ne der” dedi.

“Malatya Çarşısı’nın nasıl olacağını onlar bile bilmiyor.”

Gençlerle toplantı yapan Bilal Yıldırım, “Halkımız Refah Partili belediyeleri özlemle bekliyor. Biz hizmet etmek istiyoruz. Sanayi Sitesindeki çamurda esnafı ziyaret ettik. Kapı kapı dolaşacağız. Var” dedi. Malatya’da çok ciddi bir sorun, Malatya’yı geçim kaynağı olarak görüyorlar. Biz Malatya’ya kâr için değil hizmet için başvurduk. Malatya’nın gözyaşlarından rant elde edenler yazıklar olsun. Depremin üzerinden bir yıl geçti, hala var. Yapılacak proje yok. Temeller kazılıyor, hangi projenin yapılacağını görmediler. Malatya Çarşısı nasıl olacak? “Onlar bile bilmiyor. Peki bu kazıları neye dayanarak yapıyorsunuz? Projesiz kazılar dikkatsizce yapılabilir mi? Tek derdimiz Malatya’dır. 31 Mart’ta Malatya’nın kendi çocukları Malatya yönetimine gelecekler” dedi. – MALATYA

haberyunak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu