Haber

Yine Büyülendik: Yeni Barbie’miz Margot Robbie, Vouge Magazine İçin Verdiği Pozlarla Harap Oldu!

Yarın vizyona girecek ‘Barbie’ filminde Barbie’yi canlandıracak başarılı oyuncu Margot Robbie, Vouge Avustralya’da sinema yönetmeni Greta Gerwing ile röportaja katıldı. Röportaj için verdiği pozlarla herkesi etkilemeyi başardı. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak:https://www.vogue.com.au/celebrity/ma…

Herkesin uzun zamandır heyecanla beklediği ‘Barbie’ sineması yarın vizyona giriyor.

Herkesin bildiği üzere merakla beklenen filmde Barbie’yi Margot Robbie canlandırıyor.

Önceleri Harley Quinn, şimdi ise Barbie olarak karşımıza çıkan güzel Margot Robbie, Vouge Australia için verdiği pozlarla ortalığı kasıp kavurdu.

Greta Gerwing ve filmin yönetmeni Margot Robbie ile yapılan röportajda ikilinin nasıl tanıştığından Margot’nun filmdeki performansına kadar her şey konuşuldu.

Greta Gerwing, Margot Robbie ile ‘Lady Bird’ü çekerken tanıştığını ve Margot’nun ‘I, Tonya’yı çekerken tanıştığını söylüyor.

Margot Robbie: “Etkinliklerde birbirimizi görmeye devam ettik… Sonra bir görüşmemiz oldu.”

Görüşmede Margot’tan çok etkilendiğini ifade eden Greta Gerwing, kendisiyle ilgili her detayı hala hatırladığından da bahsediyor.

Ünlü yönetmen, Barbie filminde Margot Robbie ile çalışırken, “Daha önce hiç böyle biriyle çalışmamıştım” demişti. söz konusu.

Kurmacadaki performanslarını görebilen biriyle hiç çalışmadım. Bu, performansınızı dışarıdan görmek ama yine de içeride kalmak gibi. Bu inanılmaz. Gerçekten hiçbir şey yapmama gerek yoktu.’

Sevimliliği ve başarılı oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bırakan Margot Robbie’yi Barbie rolünde görmek için sabırsızlanıyoruz.

habertarakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu