Haber

Gaziantep FK, Teknik Direktör Erdal Güneş’in görevi bıraktığı iddialarını yalanladı.

Gaziantep Futbol Kulübü, teknik direktör Erdal Güneş’in görevi bıraktığı iddialarına yanıt verdi. Söz konusu iddianın kulüp içerisinde giderildiğini anlatan Gaziantep ekibi, “Ortak paydamız Gaziantep fikri ile yeni sezon çalışmalarına devam etme kararı yinelenmiştir. Bu yolculukta teknik direktörümüz Erdal Güneş ve takımımıza olan güvenimiz sonsuzdur.”

Gaziantep Futbol Kulübü, Teknik Direktör Erdal Güneş’in gece saatlerinde görevinden ayrıldığı tezleriyle ilgili açıklama yaptı. Sosyal medyada hızla yayılan tartışmalara yanıt veren Gaziantep FK, anlaşmazlığın çözüldüğünü ve Erdal Güneş ile daha güçlü bir formda yola devam edeceklerini duyurdu.

“Erdal Güneş’e ve ekibimize güvenimiz sonsuz”

Gaziantep FK ekibi konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Teknik Müdürümüz Erdal Güneş ile yönetim kurulumuz arasında yapılan toplantılar sonucunda Gaziantep’in sağduyusu ile yeni dönem çalışmalarına devam etme kararı yinelenmiştir. Gaziantep FK taraftarı, yönetimi, teknik direktörü, spor yöneticisi, futbolcusu ve çalışanıyla her zaman birlikte güzel gelecekler inşa edecektir. Teknik Direktörümüz Erdal Güneş bu gezide takımımıza ve takımımıza güvensizlik göstermemiştir.”

Erdal Güneş de bir açıklama yaptı.

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erdal Güneş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Gaziantep FK’nin önünü açmayı düşünsem de, yeniden birlikte yaşayacağımız güzel günlerin hayali beni kırmızıya ve siyaha daha sıkı sardı. Her ailede yaşanabilecek sıkıntıları geride bırakarak Gaziantep şehrinin gücünü bir kez daha göstereceğimize gönülden inanıyorum. Cumartesi günü takımımızla Riva’da antrenmanlarımıza devam ettik.” – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
nakliyat
Başa dön tuşu